Nova Poshta Office

Nova Poshta Office
Нова Пошта

Нова Пошта – найбільший сервіс експрес доставки України.

 

Для покращення умов в офісі на 6 та 9 поверхах, який знаходиться в БЦ “Європа”, генеральним підрядником були обрані ми, CCG Development.

Дизайн інтер'єру офісу

Офіс – це не просто місце для роботи. Завдяки інтер’єру формується перше враження про компанію у відвідувачів. Правильний дизайн допоможе сформувати імідж надійного постачальника товарів.

 

Щоб підвищити ефективність діяльності – офіс потрібно створити максимально зручним, щоб відповідав потребам співробітників. Правильно облаштовані робочі місця створять комфортні умови праці.

 

Для даного офісу був обраний тип планування – Open Space, завдяки якому наші спеціалісти досягли максимального використання кожного метру квадратного.

Відкритий простір та відсутність перегородок сприяє продуктивній командній роботі.

Адже, насамперед офіс — це робоче місце, в якому має бути комфортно та ефективно працювати.

 

Архітектори CCG Development розробили оптимальний дизайн – проєкт офісу, який відповідає корпоративній політиці та побажанням замовника.

Локація

м. Київ, БЦ “Європа”, вул. Столичне шосе,103, 6-й та 9-й повери

Витрачено часу

70 днів по Договору ( але переносили термін по причині неготовності пожежників від Замовника)

Площа

6-й поверх – 725,20 м.кв
9-й певерх – 752,70 м.кв

Кількість працівників

6-й поверх – 100 осіб
9-й певерх – 107 осіб

Рік

2020

Об’єм робіт

Дизайн-проэкт, проэктування інженерних мереж, повний комплекс ремонтно-будівельних робіт, виготовлення та монтаж меблів ( без робочих місць)

Планування простору

Робоче місце

Плануючи робоче місце для співробітників, важливо дотримуватися головних ергономічних принципів. Ця зона має бути безпечною, багатофункціональною, що привертає увагу.

 

Робочі  місця розмежовуються мобільними перегородками зі звукоізоляцією.

Також необхідно було продумати можливість зберігання особистих речей, для цього ми зробили номерні ящики.

 

Варто зауважити, що всі меблі на об’єкті, за винятком офісних стільців та столів, виготовлені окремим підрозділом компанії CCG Development – меблевим виробництвом Horeca Furniture.

 

Переговорні кімнати

 

Переговорна кімната має відрізнятися від офісних приміщень суворим дизайном із мінімальною кількістю декору.

 

Площу переговорних кімнат розраховували, виходячи із максимальної кількості учасників наради. Через велику необхідність у переговорних кімнатах та враховуючи, що кількість учасників може бути різною,  їх в офісі зробили декілька.

Також для охочих усамітнитись, або провести online – мітинг, поставили бокси для однієї особи. В них знаходиться крісло, невеликий стіл та розетка.

 

Зона відпочинку

 

Вважається, що коли людина робить регулярні короткочасні перерви, це допомагає їй працювати ефективніше, ніж тим людям, які мають за день всього одну перерву на обід.

 

Щоб мати можливість робити такі перерви, в даному офісі зона відпочинку відрізняється колірним оформленням. Така зала необхідна, щоб дати співробітникам відпочити та поспілкуватися із колегами.

 

Колір в інтер’єрі

 

Для офісу часто вибирається головна нейтральна палітра. Але інтер’єр у суцільній пастельній гамі виглядає нудно. Тому в офісі розставити акценти за допомогою корпоративного кольору.

 

Результат

В результаті замовник отримав стильно оформлений, продуманий до деталей, ергономічний робочий простір. Наша команда зробила роботу якісно та у встановлені терміни.

Contacts

Ukraine, 01001, Kyiv city, Esplanadna str., House 20, office 1117
+38 066 599 18 17
info@ccg.kiev.ua

    Submit your application