Carlsberg Ukraine

Carlsberg Ukraine
Офіс для Carlsberg Ukraine
Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв
Новий офіс було реалізовано у партнерстві із CCG Development
Термін реалізації: 2 місяці
Площа: 450м2
Історія співпраці почалась майже пів року тому. Ми проходили кваліфікацію на відповідність усім вимогам міжнародної компанії, аналізували проєкти, котрі були розроблені майже два роки тому і потребували змін, оскільки Covid-19 вніс свої корективи в роботу офісу.
Кошториси, онлайн та офлайн зустрічі з інженерами Carlsberg Ukraine, тендер, перемога і безпосередньо реалізація проєкту.
Ледь не впустили, флюрографія для всіх учасників проєкту (одна з незвичних вимог, але тепер ми впевнені, що у всієї нашої команди все ок ).
Що робили?
Із особливостей проєкту ще можна відзначити те, що рішення про перепланування офісу і зміни проєкту було прийнято через місяць після початку будівельних робіт, але для нас немає неможливих задач – змінили.
Звісно, команду чекали ще труднощі та перепони через відключення світла, повітряні тривоги (читати: агресію рф).
Термін реалізації виконано згідно з контрактом, навіть з огляду на те, що під час тривоги робота заводу та офісу зупиняється, адже всі прямують в укриття
*за 2 місяці реалізації сумарна кількість тривог склала 1 робочий тиждень.
Роботи, які виконали:
📍Адаптація проєкту
📍Ремонтно-будівельні роботи
📍Влаштування інженерних мереж.
Замовники допомагали нам у прийнятті рішень та активно цікавились будівельним процесом, а також пригощали наш офіс лимонадом.
Було видно, що самим замовникам було цікаво, вони заходили на будівництво частіше, ніж це зазвичай відбувається
Що зараз?

Бренд Carlsberg є одним із найвідоміших пивних брендів у світі, а такі бренди як Somersby і Tuborg входять до числа найбільш популярних пивних брендів у Європі, які продовжують працювати і розвиватись в Україні в період війни, пишаємось.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 211
+38 066 599 18 17 / +38 095 341 66 56
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку