Cole Haan

Cole Haan
Cole Haan в ТРЦ Respublika

А що, якщо побудувати у новому технологічному ТЦ Respublica Park стильний та технологічний корнер бренду взуття Cole Haan? То буде новий кейс CCG Development. Бо сучасний бренд неможливий без простору для презентації марки для вдалого шопінгу

Від Чикаго до Respublica

Історія компанії Cole Haan почалася у Чикаго в 1928 році.

Бренду властивий дух Америки 20-х років, коли чоловіки були елегантні, а жінки шикарні. При виготовленні своєї продукції, компанія використовує матеріали найвищої якості, що гарантує довгий час експлуатації взуття.

На площі 58 кв.м у новому торгівельному центрі Respublica команда CCG Development виконувала наступні роботи:

  • адаптація дизайн-проекту
  • ремонтно-будівельні роботи
  • влаштування інженерних мереж
  • монтаж системи вентиляції
  • монтаж меблів та оздоблюванні роботи

Ми, як швидкий генпідрядник враховували усі побажання кліента, маючи чіткий дедлайн у вигляді дати відкриття і особливості дизайн-проекту.

Основний акцент у дизайні приміщення був зроблений на функціональності. Наша команда адаптувала дизайн-проект для приміщення, щоб він відповідав двум найголовнішим критеріям для магазину: зручність та презентабельність.

Натуральні матеріали, система освітлення, що допомагає підкреслити кожну пару взуття та показати її переваги, сучасні ілюстрації, що підкреслюють – бренд для усіх та кожного.

Що спільного між CCG Development та Cole Haan?

Ми, як і наші кліенти з Cole Haan знаємо, що швидкість та мобільність можуть бути не тільки запорукою успіху, але і фірмовим почерком команди.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 / +38 095 341 66 56
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку