Intimissimi Uomo

Intimissimi Uomo
Intimissimi Uomo в ТРЦ Respublika

Італійський бренд Intimissimi є одним з провідних виробників нижньої білизни не тільки в Італії, а й далеко за її межами.  Intimissimi – це не тільки про якість та найкращі матеріали, а й комфорт у всіх ракурсах

Тож, якими мають бути магазини такого бренду?

Відповідь на це питання шукали спеціалісти CCG Development під час роботи над Intimissimi Uomo у новому торгівельному центрі Respublica.

Pro стиль та функціональність

Intimissimi Uomo – наймолодший бренд в компанії Calzedonia Group. Колекції торгової марки створені для сучасних чоловіків, які в божевільному ритмі мегаполісу залишаються вірні своєму стилю життя і не забувають про власні захоплення та уподобання.

Врахувавши ці особливості торговельної марки команда CCG Development на площі 63 кв.м виконувала повний комплекс ремонтно-будівельних робіт, а саме:

  • адаптація дизайн-проекту до умов приміщення
  • ремонтно-будівельні роботи
  • влаштування інженерних мереж
  • монтаж та встановлення меблів

Основний маркер дизайну магазину – темні кольори, функціональність, мінімалізм та натуральні матеріали у роботі, що допомагають тримати у фокусі головну мету – вдалий шопінг.

Завдяки злагодженій командній роботі нам вдалося реалізувати проект, що включав у себе роботу над чотирма магазинами за 73 дні.

Що спільного між CCG Development та Intimissimi Uomo?

Ми, як і наші замовники з Intimissimi Uomo, знаємо, що буремний ритм міста диктує свої правила гри. Тому, щоб завжди досягати мети команда робить ставку на чітке планування та концептуалізм, що допомагає передати стиль та позиціонування бренду при роботі з новим проектом.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 / +38 095 341 66 56
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку