Кафе TUT BUDE

Кафе TUT BUDE
Tut Bude

Tut Bude – мережа кав’ярень, яка відкрила ще один заклад в Києві. А ми, CCG Development, стали генеральним підрядником у виконанні ремонтних робіт для цього закладу.

 

Порівнюючи конкурентні позиції багатьох кав’ярень можна зробити висновок, що не тільки чудова кухня зробить ваш заклад незабутнім. В неповторній атмосфері, яку створює інтер’єр закладу Tut Bude і звичайна чашка кави набуває неймовірного смаку.

Локація

м.Київ, вул. Московська, 8

Витрачено часу

71 день

Площа

230 м. кв.

Кількість працівників

55

Рік

2021

Об'єм робіт

влаштування інженерних мереж, оздоблювальні роботи, часкове меблювання

Кафе – це значно більше ніж місце перекусів

Кав’ярні мають різні призначення. Відвідувачі приходять як для приймання їжі, так і для проведення переговорів, для зустрічі з друзями.

 

Різноманітне меню, професійний персонал та прийнятні ціни – це не єдині фактори успішного кафе, тут без якісного ремонту не обійтись. І в цьому питанні замовник довірив роботу нам, CCG Development.

 

На площі 230 м. кв. наші спеціалісти виконували так роботи:

 

● влаштування інженерних мереж

● ремонтно – будівельні роботи

● часткове виготовлення меблів

 

Ремонт був виконаний в стилі лофт, який надзвичайним чином поєднує колони, де відсутній тиньк та охайні стіни. Лофт інтер’єри завжди виділяються своєю креативністю, чіпляють індустріальною пошарпаністю.

Особливості ремонту закладів харчування

При ремонтних роботах в закладі харчування необхідно суворо дотримуватись вимог пожежної та санітарної безпеки. Приділяти увагу не тільки гостьовому, а й технічному приміщенню. А ще й кухні, яку заведено вважати найскладнішою ділянкою в ремонті кафе.

 

Але наші працівники чітко дотримувалися проєкт – плану, розмістили меблі і під’єднали техніку відповідно до особливостей технологічного циклу приготування страв. Чітке слідування плану також допомогло забезпечити правильне проведення інженерних систем.

 

Ремонтні роботи були виконані в точній відповідності дизайн – проєкту та реалізовані до найменших деталей. І як результат, роботи були здані вчасно і на високому рівні.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку