Косметологія iOn

Косметологія iOn

iO CLINIC – київський центр естетичної медицини, який зібрав у своїй команді кращих фахівців галузі. За півроку існування iO CLINIC вдалося сформувати коло амбасадорів, які розповсюджують інформацію про її послуги та переваги. Наполеглива праця кожного члена команди та впровадження унікальних методик дозволяють iO CLINIC зробити клієнтів по-справжньому щасливими.

Локація

м. Київ, вул. Кловский узвіз, 6

Витрачено часу

90 днів

Площа

200 м.кв

Кількість працівників

20

Рік

2020

Види робіт, які ми виконували

проектування (інженерне), генеральний підряд, виготовлення та встановлення меблів

Точка інновацій у самому серці столиці

Восени минулого року iO CLINIC довірила виконання робіт по створенню косметологічного простору саме компанії CCG Development. На об’єкті площею 200 квадратних метрів, що розміщується за адресою Кловський узвіз, 6, наші спеціалісти виконували наступні роботи:

 

● Проектуванням клініки безпосередньо займався відомий київський дизайнер Володимир Непийвода – засновник студії YOD design.
Наша команда взяла на себе проектування інженерних мереж і систем інженерного забезпечення (електротехнічні рішення, опалення,
вентиляція, кондиціонування, водопровід та каналізація, системи пожежної та охоронної сигналізації).

 

● Генеральний підряд з виконанням та контролем всіх видів робіт.

 

● Виготовлення меблів та декоративних елементів на базі власного виробництва CCG Development та встановлення відповідно дизайн-проекту. Всі особливості виробів та використані матеріали були попередньо обговорені та затверждені дизайнером і замовником.

 

20 професіоналів CCG Development працювали над реалізацією проекту протягом трьох місяців – з жовтня 2020 року, щоб вже у січні амбітна та перспективна клініка відчинила двері для пацієнтів. Завдяки майстерності наших спеціалістів її інтер’єр повністю відповідав візуалізації дизайнера.

Майбутнє - за сучасними технологіями

iO CLINIC тільки починає свій шлях у сфері, при цьому демонструючи шалений успіх та бажання закріпити за собою звання лідера галузі. CCG Development понад 10 років є провідним забудовником, який отримує багато схвальних відгуків від клієнтів. Не дивлячись на різні сфери діяльності та вік, наші компанії поєднує жага до вдосконалення та підвищення рівня надання послуг.

 

Сьогодні будь-який бізнес диктує жорсткі умови. Щоб залишатися конкурентоспроможним, важливо не просто бути «не гіршим за інших». Для успішної роботи життєво необхідно встановлювати нові стандарти якості та дотримуватися їх, вести за собою всю галузь, стати справжнім лідером.

 

Можна впевнено стверджувати, що CCG Development та iO CLINIC впевнено рухаються до своєї мети:
● Спеціалісти компаній постійно навчаються, беруть участь у профільних заходах для підвищення кваліфікації.
● У роботі використовуються виключно сучасне обладнання, матеріали, технології.
● Особлива увага приділяється спілкуванню з клієнтами, пошуку їх проблем та способів вирішення.

 

Завдяки близьким цінностям і принципам роботи співпраця CCG Development та iO CLINIC була комфортною та результативною.

Відгуки

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку