Магазин Calzedonia

Магазин Calzedonia

Бренд Calzedonia – це яскрава історія про амбітність, наполегливість та важливу роль інновацій у будь-якій підприємницькій діяльності.

В основі назви італійської компанії поєднуються два ключових слова – «‎Calze» (панчохи) та «Donna‎» (жінка). Вони дозволяють нам одразу зрозуміти, про що і для кого цей бренд.

Локація

м. Львів, ТРЦ “Форум”

Витрачено часу

28 днів

Площа об'єкта

52 кв.м.

Кількість працівників

10

Рік

листопад 2020 року

Види робіт, які ми виконували

проектування, ремонтно-будівельні роботи, монтаж меблів

CCG Development та Calzedonia: понад п’ять років продуктивної співпраці

Наша компанія співпрацює зі знаменитим брендом понад сім років. Саме професіонали CCG Development були задіяні у будівництві усіх магазинів групи компанії Calzedonia group (Falconeri, Intimissimi, Tezenis, Calzedonia, Intimissimi uomo) по всій території України. Варто зауважити, що не тільки жінки можуть оновити свій гардероб у фірмових точках продажу. Не так давно у ТРЦ «Gulliver» відкрився суто чоловічий магазин, який одразу знайшов своїх шанувальників.

 

Також локацією роботи CCG Development у листопаді 2020 року став популярний серед львів’ян та гостей міста ТРЦ «‎Форум». Саме у ньому знаходиться магазин площею 52 квадратних метри.

 

Команда з 10 висококваліфікованих спеціалістів різних напрямків бездоганно виконала свою роботу всього за 28 днів. Цього часу виявилося достатньо для:

 

● Створення проекту магазину за бренд-буком компанії, адаптуючі под інженерні та будівничі норми з урахуванням непрямих факторів, що можуть впливати на його прибутковість.
● Проведення комплексу ремонтно-будівельних робіт з використанням сучасних матеріалів та обладнання.
● Влаштування інженерних мереж
● Збирання і встановлення меблів.

 

Завдяки професіоналізму команди CCG Development магазин Calzedonia відчинив двері для покупців під час передноворічних знижок, потішивши їх не тільки приємними цінами, а й ефектним дизайном.

Турбота про клієнтів - запорука успіху

Що спільного між CCG Development та Calzedonia? Невтримне бажання бути лідерами, не просто задовольняючи потреби своїх клієнтів, а випереджаючи їх. Це стає можливим тільки за умови пошуку нових шляхів та відсутності страху перед змінами.

 

Бренд CCG Development з моменту свого заснування 10 років тому рухається виключно вперед.

 

Тільки кращі спеціалісти у команді.
Тільки сучасні технології та матеріали.
Тільки бездоганний результат.
Тільки позитивні відгуки фізичних осіб та підприємців.

 

Ми знаємо, чого хоче кожен наш клієнт, та розуміємо, як втілити його бажання у реальність у найкоротший термін. Навіть, коли іншим забудовникам вони можуть здатися неймовірними чи занадто нестандартними.

 

CCG Development, як і Calzedonia, – про експерименти на шляху до цілей. Бо без них неможливо перевершити себе і конкурентів. Наша співпраця розпочалася з моменту появи відомого італійського бренду на ринку України і продовжується до сьогодні. Ми щиро вдячні Calzedonia за довіру та можливість брати участь у будівництві магазинів нового формату в українських мегаполісах.

Відгуки

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку