Магазин Lacoste

Магазин Lacoste

Lacoste – приклад бренду, продукція якого стала не просто стильним одягом чи взуттям, а справжнім символом якості.

Маленький крокодильчик на речах сьогодні – підтвердження французької вишуканості, якості та практичності. Бренд добре відомий у 120 країнах світу. Не стала виключенням і Україна: фірмові магазини Lacoste знаходяться у Києві, Львові, Одесі, Харкові. Дніпрі. У будівництві частини з них були задіяні спеціалісти компанії CCG Development.

Локація

м. Одесса, ТРЦ Блокбастер, Ривер Мол, Сити Центр

Витрачено часу

30 днів

Площа об'єкта

170 кв.м

Кількість працівників
Рік

2019

Види робіт, які ми виконували

Весь комплекс робіт, окрім виготовлення меблів

Концепт
Project content
Новий формат улюблених магазинів

За останні кілька років наша компанія брала участь у створенні трьох фірмових концептуальних бутиків Lacoste – у Києві на території ТРЦ «‎Blockbuster», ТРЦ «‎River Mall» та в Одесі на території ТЦ «‎City Center». Спеціалісти CCG Development на об’єктах площею близько 200 квадратних метри кожний виконали повний комплекс проектувальних та будівельних робіт.

 

Чим оновлений формат точок продажів відрізняється від звичних шанувальникам бренду магазинів?

 

Дерев’яна інсталяція з зображенням 3D-крокодила на фасаді привертає увагу гостей торговельних центрів, але найцікавіше для них починається у приміщенні магазину одразу після перших кроків. Перед спеціалістами CCG Development була поставлена нестандартна та цікава задача – зробити простір у вигляді тенісного корту. Результат перевершив усі сподівання!

 

На обєкті нами проводились:
• Архітектурне проектування
• Інженерне проектування
• Ремонтні роботи
• Влаштування інженерних мереж
• Збірка та монтаж меблевих конструкцій

Відкривати нові горизонти - наша мета

Комплексні оригінальні проекти, у рамках яких ми виконуємо весь спектр робіт, – краща можливість для стрімкого розвитку. Завдяки професіоналізму та злагодженій взаємодії членів команди CCG Development здача об’єктів відбувається чітко в обговорений термін, а результат повністю відповідає сподіванням клієнтів.

 

Довгострокова співпраця нашої компанії з Lacoste демонструє, що зміна звичного для шанувальників бренду формату дозволяє привернути увагу покупців та значно підвищити рівень продажів. Стильні концептуальні бутики з французським шармом, у яких комфортно обирати якісний одяг, взуття та аксесуари, стали дуже популярними серед жителів Києва, Одеси та гостей цих міст.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку