Магазин Mango

Магазин Mango

Mango – відомий на весь світ іспанський бренд. Важко зустріти людину, яка б жодного разу не бачила різноманітну продукцію, прикрашену лаконічним логотипом, що легко запам’ятовується.

 

Вже майже 40 років розробки Mango не залишають байдужими жителів більш ніж 105 країн світу.

Локація

м. Київ, ТРЦ “River Mall”

Витрачено часу

60 днів

Площа об'єкта

537,3 кв.м.

Кількість працівників

20-25

Рік

лютий – червень 2020 року

Види робіт, які ми виконували

проектування (інженерія), ремонтно-будівельні роботи, влаштування інженерних мереж, виготовлення та монтаж меблів та фасаду

Mango та CCG: результат, який перевершує сподівання

Наша співпраця з Mango розпочалася у 2020 році. З лютого по червень (з урахуванням карантинних обмежень) команда CCG Development працювала над створенням нового магазину бренду у київському ТРЦ «‎River Mall».

 

Як проактивний підрядник ми зосередили усі робочі процеси на собі, побудувавши проектну роботу онлайн, і, хоч, замовник не зміг відвідати об’єкт — бачив і був завжди у курсі усіх процесів проекту. В умовах локдауну ми самі знаходили рішення та шляхи їх реалізації та не підвели нашого клієнта завершивши усі роботи у термін, чим ми й пишаємось.

 

Загалом, у реалізації проекту брали участь 25 спеціалістів різних напрямків. Перед нами були поставлені наступні завдання:

 

● Інженерне проєктування (розробка електротехнічних рішень, опалення, вентиляції та кондиціонування, слабкострумових комунікацій, систем пожежної та охоронної сигналізації).
● Ремонтно-будівельні роботи під авторським онлайн наглядом іспанського архітектора.
● Влаштування інженерних мереж відповідно розроблених нами проєктів з виконанням пуско-налагоджувальних робіт.
● Виготовлення та монтаж фасаду, меблів.

 

Ряд нестандартних конструкцій на стелі та стінах, індивідуально виготовлені меблі та декоративні панелі виділяють цю локацію з поміж інших та роблять її привабливою для відвідувачів ТЦ.

 

Роботи на об’єкті площею 537 квадратних метрів проводилися протягом 60 днів. Магазин відкрив свої двері для українських поціновувачів бренду у червні. Клієнти акцентували увагу на стильному лаконічному дизайні інтер’єру, стриманих тонах, влучних акцентах, що повністю відповідають концепції легендарної компанії.

Кращі для кращих

Ми впевнені, що магазин у ТРЦ «‎River Mall» – перший та далеко не останній проект у межах співпраці Mango та CCG Development. В основі ефективної взаємодії, що знаходить відлуння у серцях шанувальників обох брендів з різних країн, – спільні цінності.

 

● Mango та CCG засновані справжніми фанатами своєї справи.

 

Наші команди щиро вболівають за успіх брендів докладають максимальних зусиль для досягнення поставлених цілей. Чітке розуміння власної ролі у житті компанії допомагає кожному спеціалісту виконувати свої обов’язки належним чином. Бездоганна репутація, довіра клієнтів для нас – не загальноприйняті штампи, а найцінніші здобутки.

 

● Ми пропонуємо клієнтам виключно високу якість продукції та виконаних робіт.

 

Лідерство у своїй сфері – головна мета нашої компанії. Для цього ми невпинно розвиваємося, підвищуючи кваліфікацію спеціалістів та рівень наданих послуг. Інноваційні матеріали та обладнання, сучасні методики виконання робіт, тренінги та майстер-класи для членів команди – без цих складових неможливо в умовах сьогодення стати успішною та конкурентоспроможною компанією.

 

● Модний одяг, як і проектні, ремонтно-будівельні роботи високої якості повинні бути доступними.

 

CCG Development та Mango особливу увагу приділяють формуванню цінової політики. Ми максимально орієнтуємося на клієнтів. Наші послуги характеризує оптимальне співвідношення ціни та якості. Підтвердженням цьому є чисельні схвальні відгуки компаній та фізичних осіб, з якими ми співпрацюємо вже більше 10 років по всій території України.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку