Магазин Miss Sixty

Магазин Miss Sixty

Miss Sixty – італійський модний бренд був заснований в 1991 році в Італії (Рим). Miss Sixty з того часу отримала широку популярність серед молодих та енергійних жінок, життя яких наповнене яскравими подіями та враженнями.
Бренд презентує колекцію джинсового одягу для жінок. Модниці з усього світу полюбили Miss Sixty завдяки унікальному крою, високій якості та широкому модельному ряду. Магазини Miss Sixty представлений у найбільших містах Європи та Азії. Тепер українці також мають шанс віднайти свій неповторний та яскравий стиль.

Те, що ви купили, де ви це купили має значення. Не тільки товари, але і самі магазини, їх зовнішній вигляд і дизайн повинні виглядати бездоганно. Такої цілі дотримувалася команда CCG Development в роботі над цим проектом. Тепер у Вас є можливість купити одяг від Miss Sixty в Україні, в новому, естетично привабливому просторі, в ТЦ Океан Плаза.

Локація

м. Київ, ТРЦ Ocean Plaza.

Витрачено часу

45 днів

Площа

100 кв/м

Кількість працівників

23

Рік

2020

Об’єм робіт

генеральний підряд, виготовлення та встановлення меблів

Процес

Ідея дизайну магазину Miss Sixty натхненна баченням та бажанням клієнта створити новий, унікальний простір сучасного шопінгу.
Командою CCG Development було надано повний комплекс робіт, а саме: розробка привабливого та впізнаного зовнішнього і внутрішнього дизайну, освітлення приміщення, а також його меблювання.

Результат

Наша мета в дизайні – зробити так, щоб покупці почували себе комфортно в новому магазині Miss Sixty, а також утримувати їх інтерес та увагу до магазину тривалий час.
Магазин відразу приваблює скляною вітриною, де ви маєте змогу бачити те, що хотіли б купити. Ми вирішили додати магазину класичної елегантності, використовуючи сірий колір стін, як основний. Мармурова та дерев’яна підлога певним чином розподіляє магазин на окремі зони.
Ми використали дизайнерське освітлення, яке відповідає головній концепції магазину. Також було використане «акцентоване освітлення», яке привертає увагу покупця до товару магазину в окремих зонах.
Завдяки сучасному, легкому і красивому дизайну, шопінг у вашому улюбленому магазині стане максимально приємним і комфортним.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку