Магазин MaxMara

Магазин MaxMara
MaxMara Weekend

Max Mara – найбільший будинок моди Італії, виник в 50-ті роки 20 століття, відомий у всьому світі і є синонімом розкоші, стилю і якості.

 

Жіноча колекція Max Mara Weekend – одяг стилю кежуал, який створений з люксових матеріалів, відображає всі модні напрями в більш демократичному вигляді.

 

Плануючи відкриття ще одного магазину, MAX MARA обрала нас, CCG Development, генеральним підрядником для ремонтних робіт.

Локація

ТРЦ Blockbuster mall

Витрачено часу

44 дні

Площа

200 м. кв.

Кількість працівників

6

Рік

2021

Об’єм робіт

ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж

Поєднання простоти та вишуканості

На площі 200 м2 за 44 дні наші спеціалісти, у кількості 6-ти осіб виконали наступний перелік робіт:

 

● Ремонтно-будівельні роботи

● Влаштування інженерних мереж

 

Нашою метою було створити магазин, який буде втілювати витонченість та традиції італійського інтер’єру, викликати почуття спокою, умиротворення і приємного домашнього затишку.

 

Нам вдалося виконати бажання замовника  і об’єкт був зданий в оговорені терміни.

Багато що залежить від деталей

При створенні магазину головне на що потрібно звертати увагу – це хороше освітлення та унікальні дизайнерські концепції, які поєднуються з брендом, і виділяють його серед інших.

 

Інвестувати в хороше освітлення – головне в ремонті магазину, тому що за допомогою світла можна привернути увагу до продукції.

 

Так як роботи ми виконували по затвердженому дизайну замовника, нам необхідно було все втілити до найдрібніших деталей.

 

Загальне планування зробило магазин максимально зручним для покупців, він був поділений на зони за допомогою різної підлоги. Просторі примірочні, стильні меблі допомогли досягнути шарму італійського стилю.

 

Що спільного між Max Mara та CCG Development

Наші цінності перетинаються із цінностями бренду Max Mara, ми також захоплюємось своєю справою. Командна робота та почуття приналежності  – важливі показники для здійснення цілей; креативність та увага до деталей – це ті супутники які супроводжують нас продовж проєктів.

 

Обравши нас генеральним підрядником ви не тільки отримаєте повний спектр робіт в оговорені терміни, а ще у вас буде більше часу і енергії, щоб зосередитись на ведені бізнесу. Про вирішення всіх важливих питань на об’єкті потурбуються наші проєкт менеджери, які прикріпленні до кожного проєкту.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку