Магазин Sony

Магазин Sony

Sony Corporation – всесвітньо відома транснаціональна корпорація, яка спеціалізується на виробництві та реалізації високотехнологічної електроніки. Минулого року в Україні відкрився перший фірмовий магазин Sony та авторизований інтернет-магазин.

Завдяки цьому шанувальники бренду можуть:
● Ознайомитися з найширшим модельним рядом продукції.
● Першими оцінити переваги новинок та ексклюзивних моделей.
● Придбати сертифіковану продукцію з офіційною гарантією та супровідною документацією.
Безпосередню участь у створенні магазину брала компанія CCG Development.

Локації

м. Київ, ТЦ Блокбастер

Витрачено часу

30 днів

Площа
Кількість працівників

12

Рік

2021

Види робіт, які ми виконували

виготовлення та монтаж меблів, виготовлення та монтаж реклами

Довіра провідних брендів - краще підтвердження професіоналізму

Простором для нашої співпраці з Sony став об’єкт, розміщений на території сучасного київського торговельного центру Blockbuster Mall. Протягом одного місяця 12 спеціалістів CCG Development виконували такі роботи:
● Виготовлення та встановлення меблів.
● Виготовлення та монтаж реклами.

 

Всі меблеві конструкції, що представлені у магазині, повністю відповідають стилю бренда – лаконічний дизайн, стримані кольори, якісні матеріали. Використання сучасного обладнання дозволяє професіоналам CCG Development у короткі терміни виготовити моделі, які відповідають наступним критеріям:
● Практичність.
● Безпечність.
● Зручність.

 

Реклама для першої офіційної офлайн точки продажів Sony також була виконана у фірмовому стилі. Вона привертає увагу гостей ТРЦ, закликає завітати до магазину, але при цьому не є кричущою, нав’язливою

Ставимо цілі та досягаємо їх

Як кожна компанія, ми прагнемо стати лідером галузі. Нас не лякають нестандартні та складні завдання, навпаки, вони перетворюються на черговий екзамен для дружньої та цілеспрямованої команди.

 

Співпраця з всесвітньо відомими брендами – це велика відповідальність, але водночас й підтвердження високого рівня надання послуг, якого компанія CCG Development досягла за 10 років існування. Ми вдячні Sony за довіру в реалізації важливого для бренду проекту – першого фірмового магазину на території країни.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку