Магазин SuperStep

Магазин SuperStep
SuperStep

Бренд SuperStep належить турецькому Eren Holding. На даний момент мережа налічує понад 30 найвідоміших і наймодніших світових брендів взуття.

 

Ми із замовником побудували плідну співпрацю. Неодноразово бренд обирав нас генеральним підрядником при відкритті магазинів у Києві. І в котре для створення нової локації звернувся до нас.

Локація

ТРЦ “Blockbuster Mall”

Використано часу

45 днів

Площа

168 м.кв.

Кількість працівників

25

Рік

2020

Об'єм робіт

адаптація дизайн-проєкту, генеральний підряд, монтаж меблів

Щоб викликати довіру у покупців – в магазині має бути комфортно

На площі 168 м.кв. наші спеціалісти виконали такі роботи: адаптація дизайн – проєкту, ремонтно-будівельні роботи, влаштування інженерних мереж та монтаж меблів.

 

Привабливість торгового приміщення є найважливішим фактором, що впливає на успішність магазину. SuperStep – бренд, який стабільно тримає позицію одного з лідерів ринку. Щоб не втрачати позиції, замовник готовий приділяти більше уваги дизайну магазину та його функціональності, як наслідок, перераховане допомагає створити комфорт для покупців.

 

Дана локація виконана в кольоровій гамі, яка відповідає корпоративній символіці. Яскравий інтер’єр відрізняє його від конкурентів.

 

За допомогою правильного планування магазин має достатньо місця, покупці можуть вільно оглядати товари. Крім того, більше простору для демонстрації товару досягається за допомогою дотримання сучасного дизайну, який мінімізує декор в приміщенні.

Вимоги до ремонту торгових приміщень

Наші спеціалісти адаптували дизайн – проєкт з урахуванням усіх вимог ергономіки, безпеки та особливостей стилю бренду та реалізували його в зазначені терміни.

 

Крім того, ремонті роботи не обійшлися без певного комплексу заходів, таких як: вентиляція, кондиціонування та освітлення, система протипожежної безпеки.

 

Правильно реалізловані та налаштовані інженерні системи створюють сприятливі умови для покупців та співробітників.

 

Світло в даному магазині м’яке, є певні акценти на стелажах для привернення уваги до товарів.

 

Як результат, замовник отримав комфортний магазин. Відвідавши який ви неодмінно отримаєте задоволення не тільки від придбання товару, а й від процесу покупки.

 

Час – це гроші

Ми розуміємо, що при ремонті комерційної нерухомості терміни мають велике значення, тому робимо все швидко та якісно.

 

Швидкість досягається завдяки тому, що у нас працює згуртована команда спеціалістів. Проєкт менеджер, який закріплений за об’єктом, контролює весь процес виконання робіт.

 

Всі спеціалісти мають профільну освіту та великий досвід роботи, як наслідок – ремонтні роботи виконуються якісно.

 

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку