Офіс Alteryx

Офіс Alteryx

Alteryx – провідна компанія на світовому ринку комп’ютерного програмного забезпечення. Її київський офіс на території БЦ «‎Астарта» був побудований спеціалістами CCG Development із залученням власного меблевого виробництва Horeca Furniture.

Локації

м.Київ, БЦ Астарта

Витрачено часу

90 днів

Площа

980 м.кв

Кількість працівників

25

Рік

2020

Види робіт, які ми виконували

проектування (архітектурне та усі інженерні розділи), генеральний підряд, виготовлення та влаштування меблів

980 квадратних метрів за 90 днів

Всього за три місяці фахівці нашої компанії реалізували масштабний проект, в межах якого виконували:
● Архітектурне та інженерне проектування.
● Генеральний підряд.
● Виробництво та влаштування меблів.

 

За 90 днів наші майстри втілили у життя концепт дизайну, розроблений чеським дизайнером. Київський офіс міжнародної компанії максимально нагадує європейські офіси та має всі необхідні умови для комфорту співробітників. В роботі ми використовували високоякісні матеріали відомих світових виробників.

 

У оздобленні та дизайні використовувались високоякісні матеріалі, акустчні панелі та конструкції з акустичною тканиною, велика кількість скляних перегородок, акустичних скляних конструкцій, перегородка-трансформер, оздоблена деревом.

 

Усі інженерні мережі забезпечують комфортне перебування та користування офісом. Кабельна інфраструктура відповідає усім вимогам компанії подібного рівня та забезпечує безперешкодну роботу.
Системи інженерії

 

Варто підкреслити, що всі меблі на об’єкті за винятком офісних стільців та столів, призначених для встановлення комп’ютерних робочих станцій, виготовлені окремим підрозділом компанії CCG Development – меблевим виробництвом Horeca Furniture. Нашими спеціалістами за індивідуальним замовленням Alteryx відповідно до побажань дизайнера були створені:

 

● Декоративні панелі.
● Кухня з просторою робочою поверхнею, загальним обіднім столом та стільцями.
● Стіл лаунж-зони.
● М’яка мебель
● Столи та дивани для скайп-румів та переговрних

Alteryx та CCG Development - будуємо майбутнє вже сьогодні

Як і наші клієнти з Alteryx ми завжди слідкуємо за останніми трендами на ринку та втілюємо їх на своїх проектах. Ми PRO у проєктуванні та будівництві, що завжди орієнтуються на потреби клієнта та детальний аналіз. Починаючи роботу з нами, ви одразу отримуєте реальні цифри та можете сміливо брати їх до уваги при плануванні бізнес-процесів у найближчому майбутньому.

До
До
Після
Після

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку