Офіс Акспо Україна

Офіс Акспо Україна
Акспо Україна

Акспо Україна – європейський постачальник природного газу в Україні з 2013 року. Офіс знаходиться в БЦ «Леонардо», який розташований у центрі ділового життя столиці.

 

Для успішної компанії «розвиток» – це завжди зміни. І в цих змінах допомогли ми, CCG Development, компанія яка була генпідрядником у створенні комфортного офісу для швейцарських партнерів, які вирішили змінити офіс.

Офіс – це обличчя компанії

Успіх компанії – це не лише її репутація на ринку, а в першу чергу злагоджена та ефективна праця всіх співробітників. Щоб колектив працював продуктивно, необхідно звертати увагу на комфортну атмосферу в офісі, яка відображає дух вашої компанії.

 

Наші спеціалісти не раз доводили свій професіоналізм в ремонтних роботах офісних приміщень. На об’єкті Акспо Україна працювала команда професіоналів, під керівництвом проєкт-менеджера. В рамках проекту 35 фахівців, на території 190 м.кв виконали наступні роботи:

 

●   проєктування та дизайн,

●   ремонтно – будівельні роботи,

●   влаштування інженерних мереж: ЕТР, ОВіК, ВК, ОТ.

Локація

БЦ «Леонардо»

Витрачено часу

60 днів

Площа

190 м.кв

Кількість працівників

35

Рік

2020

Об'єм робіт

проєктування та дизайн, ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж: ЕТР, ОВіК, ВК, ОТ.

Нове офісне приміщення – новий етап у розвитку вашої компанії

Є багато показників продуктивної роботи компанії, одним із таких показників є освітлення. І в офісі, який виконаний в стилі «open space» його більш ніж достатньо. Панорамні вікна, скляні стіни, гарний краєвид за вікном – все це допоможе співробітникам налаштувати думки на продуктивну роботу.

 

Також важливим показником є планування та дизайн, який підкреслив правильну атмосферу, створив власний стиль – цьому допомогли ретельно підібрані кольори, які відповідають концепції компанії. Також наші експерти домоглись найефективнішого  використання вільного простору.

 

В склад робіт входили:

 

●   Окремі кабінети,

●   Кімната для переговорів,

●   Робочий простір open space,

●   Lounge зона

●   Кухня

 

В результаті був створений комфортний, світлий та просторий офіс представницького класу, який повністю задовольнив потреби клієнта.

 

Що спільного між Акспо Україна та CCG Development

Ми завжди памятаємо, що тільки наполеглива робота, прагнення та плідна командна праця приведе компанію до успіху.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку