Офіс EPAM

Офіс EPAM

Один з офісів найбільшої IT-компанії України EPAM Ukraine знаходиться у Дніпрі на території БЦ «‎Кудашевський». У створенні комфортного робочого простору брали участь спеціалісти CCG Development.

Локації

м. Дніпро, БЦ “Кудашевский”

Витрачено часу

45 днів

Площа

3500 м.кв

Кількість працівників

200-250 за весь період

Рік

2019-2020

Об’єм робіт

ремонтно – будівельні, влаштування інженерних мереж: ЕО, СКС, ВК, ОВіК

Сучасний великий офіс за 1,5 місяці? Реально!

Беззаперечна перевага компанії CCG Development як генерального підрядника – оперативність. Наші спеціалісти у найкоротші терміни реалізують проекти, завдяки чому клієнти можуть швидко перейти до роботи та повернення своїх інвестицій. Саме таким прикладом оперативності та високотехнологічності стала наша співпраця з ЕРАМ.

 

Будівництво офісу компанії, загальною площею 3500 квадратних метри, відбувалося з кінця осені 2019 року до середини зими 2020 року і у загальному підрахунку продовжувалося всього 1,5 місяці. За весь період на локації працювало 250 співробітників CCG Development, які виконували:
● Ремонтно-будівельні роботи. Завдяки злагодженій роботі фахівців різних напрямків, використанню сучасних та практичних матеріалів результатом стала чітка відповідність дизайн-проекту.
● Влаштування інженерних мереж (електричне обладнання, структуровані кабельні системи, водопровід, каналізація, опалення, вентиляція і кондиціонування).

 

Запорукою рекордно коротких термінів будівництва робочого простору EPAM стали:
● Ефективна організація процесу, що передбачає формування окремої команди спеціалістів від проект-менеджера до монтажників, логістів, клінерів.
● Проактивна позиція команди, яка без залучення клієнта передбачає всі можливі ситуації і розробляє шляхи вирішення ймовірних проблем.
● Активна комунікація між усіма учасниками для швидкого реагування.
● Інноваційне програмне забезпечення та обладнання.

Що спільного у ЕРАМ та CCG Development?

Одна з провідних цілей CCG Development – допомогти клієнтам підвищити власну конкурентоспроможність, стати лідерами у своїй галузі або успішно зберігати це звання.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку