Офіс Ring

Офіс Ring

Ring – унікальний стартап, який спеціалізується на виробництві дверних дзвінків з функцією розпізнавання об’єктів. Будівництво їх трьох офісів здійснював генеральний підрядник CCG Development.

Локації

м.Київ, вул.Велика Васильківська 100, м.Київ, вул. Коновальця 44

Витрачено часу

45 днів, 60 днів

Площа

700 м.кв; 1500 м.кв

Кількість працівників

40

Рік

2017 рік ( липень-серпень ), 2019 рік

Види робіт, які ми виконували

Проектування (архітектурне та усі інженерні розділи), генеральний підряд, виготовлення та влаштування меблів

Якщо клієнти повертаються, ми все робимо правильно

Ми тричі співпрацювали з компанією Ring – у 2017, 2019 та 2021 роках. Офісні приміщення площею 700, 1500 та 2000 квадратних метри були створені за півтора і два місяці відповідно. Команда з 40 фахівців CCG Development виконувала:
● Повний спектр ремонтно-будівельних робіт.
● Влаштування інженерних мереж.
● Проектування і виготовлення меблів (для офісу у БЦ Торонто)

Кінцевий результат повністю відповідав розробленому дизайн-проекту і побажанням замовників. Ми вдячні компанії Ring за довіру та співробітництво, адже клієнти, які повертаються, – краще підтвердження вірно вибраного шляху.

Головне, що пропонує підрядник CCG Development замовникам, – впевненість у високій якості та швидкості виконання робіт. Розпочинаючи працювати з нами, ви можете не хвилюватися за організацію та контроль будівництва, дотримання оговорених термінів. Ми – підприємці і розуміємо, як важливо для вас своєчасно запустити бізнес та уникнути зайвих перерв.

Що спільного між Ring та CCG Development?

CCG Development спеціалізується на роботі з комерційною нерухомістю, зокрема – будівництві офісних приміщень. Як і наші партнери ми використовуємо професійний інноваційний софт для візуалізації об’єкта. Якісні зображення створюються за допомогою 3D камер. Офіси для компанії Ring мали значну площу, але були реалізовані у рекордно короткі терміни. Максимально точно розрахувати бюджет, враховуючи можливі форс-мажорні обставини, дозволяє наш великий досвід роботи у галузі. Ми використовуємо виключно сучасне високотехнологічне обладнання, що також впливає на терміни здачі об’єкта.

Відгуки

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку