Unit B10, B11 Office

Unit B10, B11 Office

Unit City – унікальний для нашої країни інноваційний парк з приголомшуючими можливостями. Його резиденти – провідні українські та міжнародні компанії, що працюють у різних сферах. Будівництво трьох сучасних офісних просторів на території бізнес-кампусів B10 і B11 здійснювала компанія CCG Development

Локація

Unit City, Дорогожицкая 3

Витрачено часу

45 днів

Площа

1000, 700, 700 кв/м

Кількість працівників

23

Рік

Unit City B10 – з 03.11 по 12.02;
Unit City B11.2 – з 25.11 по 05.04;
Unit City B11.3 – з 18.11 по 29.04

Об’єм робіт

проектування (інженерія); генеральний підряд: СКС, СКД, ВН, ОС, ПС, ОВіК, ВК, АР, ЕТР, ОТ

Роботи, які виконували наші спеціалісти

Команда найшвидшого генерального підрядника CCG Development з 51 співробітника брала участь у реалізації одного проекту площею 1000 квадратних метри у кампусі B10 та двох проектів площею по 700 квадратних метри кожний у кампусі B11.

 

Наші фахівці виконували наступні роботи:
● Інженерне проєктування (структуровані кабельні системи, охоронно-пожежна сигналізація, охоронне телебачення, опалення, вентиляція і кондиціонування, водопровід, каналізація, архітектурні рішення, електропостачання та електроосвітлення).
● Генеральний підряд.
● Виготовлення скляних конструкцій та перегородок.
● Виробництво меблів, декоративних елементів.

 

На об’єктах працювала команда професіоналів CCG Development під керівництвом проєкт-менеджера, до складу якої входили всі необхідні для реалізації завдань спеціалісти – архітектори, монтажники, будівельники, логісти, виконроби, клінери.

 

Під час будівництва наші фахівці використовували сучасні рішення, які допомогли значно оптимізувати терміни здачі об’єктів:
● Програмне забезпечення та професійні 3D камери з метою візуалізації схеми проекту, конструктивного обговорення з замовником його особливостей.
● Краще високотехнологічне обладнання та матеріали відомих виробників
● Щотижневі цифрові звіти, які містять інформацію щодо актуального статусу будівництва, основних проблем та способів їх вирішення, динаміки проекту, дедлайнів і статусу бюджету.

Що спільного між CCG Development та Unit City?

Ми, як і наші клієнти працюємо прагнемо, щоб компаніям, стартапам та експертам було легко знайти одне одного, співпрацювати й зростати, відточуючи якість своєї продукції та послуг

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку