Офіс

Офіс
Офіс компанії дистриб'ютора

Компанія – дистриб’ютор із розвитком штату зіткнулась із недостатньою кількістю робочих місць. Тому розширення офісу для неї стало необхідністю і компанія обрала нас, CCG Development, генеральним підрядником у виконанні робіт.

Витрачено часу

45 днів

Площа

150 м.кв.

Кількість працівників

25

Об’єм робіт

проектування (АР, ОВіК, ЕТР, ВК, СКС), генерельний підряд

Проєктування офісних приміщень вимагає особливого аналізу

Хороший вигляд офіс – це візитна карта будь-якого бізнесу, а усі вкладенні в ремонтні роботи – це інвестиція в мотивацію працівників та майбутнє компанії в цілому.

 

Робота в комфорті завжди виконується швидше та ефективніше. Тому дуже важливо створити простір, в якому працівники будуть почувати себе вільно, зможуть налаштуватися на робочий процес. Окрім того, офіс має підкреслювати імідж компанії.

 

Наші спеціалісти за 45 днів на площі 150 м2 виконали генеральний підряд, в який ввійшли такі роботи: проєктування (АР, ОВіК, ЕТР, ВК, СКС), ремонтно-будівельні роботи, влаштування інженерних мереж.

Важливі пункти при ремонтних роботах офісу

Планування простору.

 

При плануванні приміщення необхідно враховувати кількість робочих місць. Якщо команда велика, а кількість простору обмежена, найкращий варіант – open space. В даному випадку замовник обрав саме цей вид, ще й по тій причині, що колектив працює однією командою, а таке розміщення працівників допомагає пришвидшити комунікацію та вирішувати важливі питання.

 

Кольорова гама

 

Офіс виконаний у спокійних нейтральних відтінках. Теплі тони допомагають зосередитись і покращують настрій.

 

Терміни мають значення

 

При ремонті офісного приміщення – швидкість та якість мають важливе значення. Термін робіт мінімальний, щоб бізнес міг працювати та приносити дохід і не простоювати в очікуванні нового приміщення для діяльності.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку