Ресторан Barvy

Ресторан Barvy

Сучасна українська кухня – напрямок, який активно популяризується останніми роками у вітчизняній ресторанній сфері. Одним з його найяскравіших представників є київський ресторан BARVY

Відкритий у 2016 році, він одразу знайшов безліч шанувальників як серед киян, так і туристів. До того ж, заклад можна впевнено назвати візитною карткою міста та рекомендувати його гостям столиці

Локації

м. Київ, вул. Мєчникова 3

Витрачено часу

105 днів

Площа

550 м.кв.

Кількість працівників

25

Рік

лютий-травень 2016 р

Види робіт, які ми виконували

генпідряд (без меблів)

Концепт
Project content
Україна може бути різною

BARVY – сучасний простір на Печерську площею 550 квадратних метрів. Компанія CCG Development була генеральним підрядником та виконала всі роботи за 3,5 місяці. Співпраця з відомими дизайнерами Славою Балбеком та Андрієм Березинським дозволила реалізувати нестандартні ідеї та наповнити заклад неповторною українською атмосферою без набридливих стереотипів.

 

● BARVY одночасно – ресторан та арт-об’єкт. Простора тераса є місцем проведення виставок сучасних вітчизняних митців, тому на стінах закладу можна побачити багато картин. Завдяки мобільності у цій зоні також проводяться різноманітні тематичні та розважальні заходи.

 

● Оригінальний елемент тераси – альтанка. Вона представляє собою металеву ажурну конструкцію, на якій розміщуються горщики з рослинами та клітки з птахами.

 

● У інтер’єрі присутні натуральні та екологічні матеріали – каміння, дерево. Так, одним з основних акцентів закладу є бетонний контактний бар, за яким здатні розміститися до 90 відвідувачів.
Стеля ресторану декорована унікальними світильниками полігональної форми, для виготовлення яких використовувався берест. За словами дизайнерів, вони є символом дахів соборів, які існували за часів Київської Русі.
Необроблене дерево використовувалося у якості покриття підлоги, що забезпечує характерний аромат одразу після перших кроків, зроблених у закладі.

 

● Національні мотиви втілені у багатьох елементах інтер’єру та екстер’єру закладу. Серед них – сопілки, використані для декору стелі, схожі на гнізда величезні круги з сухого гілля, довгі дерев’яні столи та лавки, обереги-синички, які символізують затишок та використовуються як таблички для резервування столів. столів

Краще для кращих

Компанія CCG Development вдячна власникам BARVY за бути генеральним підрядником у реалізації унікального проекту разом з провідними фахівцями інших галузей – дизайнерами, технологами. Завдяки професіоналізму всіх учасників в незначний термін була виконана фантастична робота, результати якої вже майже п’ять років тішать поціновувачів української культури.

Наші клієнти, як і ми, прагнемо стати кращими у своїх сферах та постійно підвищувати рівень наданих послуг. Компанія CCG Development відома як авторитетний забудовник з гарною репутацією, у арсеналі якої – реалізація багатьох незвичайних та популярних об’єктів. Одним з них став і заклад BARVY, що отримав Національну ресторанну премію «‎Сіль» як кращий ресторан української кухні і відзнаку Ukrainian Bar Awards за кращий бар у ресторані

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку