Ресторан Delhi Delhi

Ресторан Delhi Delhi

«Delhi Delhi» – карі-бар у самому центрі столиці пропонує гостям своє бачення сучасної індійської кухні та вражає оригінальним інтер’єром.

Індія у серці Києва: чом би й ні?

Ресторан розмістився у двоповерховому будинку поблизу площі Льва Товстого. Після відкриття карі-бар зі смачною кухнею та неймовірно гостинною атмосферою швидко став популярним серед киян і гостей міста. Команда CCG Development тішиться, що також брала участь у реалізації цього унікального проекту

Локація

м. Київ, вул. Васильківська, 23

Витрачено часу

90 днів

Площа об'єкта

320 кв.м.

Кількість працівників

25

Рік

листопад 2019 – лютий 2020

Види робіт, які ми виконували

ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж: ЕТР, ОВіК, ВК, ОТ

Як відбувалося будівництво карі-бару?

Роботи на об’єкті площею 320 квадратних метрів проводилися з листопада 2019 року до кінця лютого 2020 року. 25 спеціалістів різних напрямків CCG Development виконували:

● Повний спектр ремонтно-будівельних робіт.
● Влаштування інженерних мереж (електропостачання та електроосвітлення, опалення, вентиляція та кондиціонування, водопровід та каналізація, опалення).

Варто підкреслити, що проектування та влаштування інженерних мереж для закладів громадського харчування – досить складне завдання. Воно потребує залучення висококваліфікрваних спеціалістів, маючих досвід роботи у цьому напрямку.

Три місяці виявилося достатньо для виконання повного комплексу будівельних та влаштування інженерних мереж. Своєчасна здача об’єкту дозволила ресторану вже на початку весни вітати у своїх стінах перших гостей та починати підкорювати поціновувачів гастрокультури.

Чим цікавий для гостей простір закладу? Втіленням у стінах ресторану сучасної Індії без використання класичних образів, поширених серед туристів. Всі ідеї відомої дизайнерки Катерини Майданової – багатоярусна зона, імітуюча берег річки Ганг, національні орнаменти у межах вхідної групи, відтворення у вбиральні атмосфери дна Індійського океану з «острівцем сміття‎» – виконані з використанням унікальних матеріалів та гармонійно поєднуються з інженерними комунікаціями. Результат роботи майстрів CCG Development повністю відповідає дизайн-проекту і отримав схвальні відгуки дизайнерки та власників карі-бару

Експерименти - запорука успіху!

Ми не перший рік співпрацюємо з талановитими рестораторами, власниками відомих закладів – мережі грузинських ресторанів «Мама Манана», ресторану китайської кухні «China Ma», черговим проектом яких став карі-бар «Delhi Delhi».

Кожен наш спільний об’єкт – розширення меж власних можливостей. Харизматичні заклади відрізняє від конкурентів не тільки стильний дизайн або смачна кухня. Вони не залишають байдужими завдяки концепціям, продуманим до найменших деталей.

Брати участь у будівництві ресторанів, що мають власний характер, – відповідальна та нелегка задача. Але можемо з впевненістю стверджувати: маючи значний досвід, професіонали CCG Development гідно виконали своє завдання. Досягти ідеальних для замовників результатів нам дозволяє:
● Використання інноваційного обладнання, технік роботи, сучасних будівельних та оздовлювальних матеріалів.
● Постійне підвищення кваліфікації спеціалістів, впровадження рекомендацій провідних світових фахівців.
● Індивідуальний підхід до кожного клієнта, активний діалог та обговорення всіх нюансів для реалізації проекту, який повністю відповідає побажанням

До
До
Після
Після

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку