Ресторан Home Cafe

Ресторан Home Cafe

Стрімкий темп життя – невід‘ємна характеристика столиці. У моменти, коли на приготування смачних страв не вистачає часу, сил або бажання, на допомогу приходить «Homecafe»

Турбота, яка завжди поряд

«Homecafe» – це мережа київських закладів з простими та зрозумілими, майже домашніми стравами. Три заклади розташовані поблизу нових житлових кварталів та регулярно стають у нагоді їх мешканцям.

Крайній заклад мережі відкрився у лютому 2021 року на території ЖК «Французський квартал 2». У його будівництві безпосередню участь брала команда компанії CCG Development.

Локації

м.Київ, вул. Предславінська 55

Витрачено часу

Площа

260 кв.м

Кількість працівників

15

Рік

2020

Види робіт, які ми виконували

Ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж

Створення кафе - завдання не з простих

Будівництво закладів громадського харчування – вузькоспеціалізований напрямок діяльності. Він потребує від спеціалістів отримання дозвільної документації, проектування об’єкту та інженерних комунікацій з урахуванням розподілу території на окремі цехи та вспоміжні приміщення.

Професіонали компанії CCG Development мають значний досвід у будівництві кафе та ресторанів. Під час створення нового закладу мережі «Homecafe» на об’єкті площею 260 квадратних метрів спеціалісти виконували:

  • ● Ремонтно-будівельні роботи.
  • ● Влаштування інженерних мереж.

Також у роботі особливу увагу ми приділяли нестандартним дизайнерським рішенням, що згенерив та втілив дизайнер та керівник студії комерційного дизайну “YOD Design Lab” Володимир Непийвода, а саме:

  • ● Велика стіна та колони, що були оздоблені звичайним кірпичем
  • ● Декоративні матеріали, що також використовувались
  • ● Мозайка у санвузлах
  • ● Великі світильники у вигляді шарів

Усього до роботи були залучені 15 майстрів різного профілю, які впоралися з завданням у обговорені терміни.

Що спільного між CCG Development та Home Cafe?

Ми, як і наші клієнти з Home cafe розуміємо бажання клієнтів якнайшвидше запустити об’єкт в роботу та розпочати отримувати прибуток. Серед реалізованих командою компанії проектів – вітчизняні лідери ресторанної сфери та інших галузей. За умови співпраці з нами на вас чекає якісний результат у максимально короткі терміни.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку