Ресторан Мама Манана (Поділ)

Ресторан Мама Манана (Поділ)

«Мама Манана» – це смачна кухня, щирі емоції та безмежна грузинська гостинність. У будівництві кількох закладів «Мама Манана» брала участь компанія CCG Development, один з них розташований у серці Подолу – на вулиці Нижній Вал, 23.
В нас же був позитивний досвід співпрацію з мережею у кейсах China Ma та Delhi Delhi. Тож, це приклад довготривалих стосунків між замовником та підрядником.

Локація

м. Київ, вул. Нижній Вал, 23

Витрачено часу

90 днів

Площа

240 м.кв

Кількість працівників

25

Рік

травень 2019 – серпень 2019

Види робіт, які ми виконували

ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж: ОВіК, ВК, ЕТР, ОТ

Гарантуємо результат

При будівництві ресторану «Мама Манана» у Подільському районі було задіяно 25 співробітників нашої компанії. На об’єкті загальною площею 240 квадратних метрів ми виконували:
● Ремонтно-будівельні роботи
● Реалізація унікального дизайн-концепту, що був покликаний передати усю атмосферу та унікальність бренду
● Влаштування інженерних мереж (електропостачання та електроосвітлення, опалення, вентиляція і кондиціонування, водопровід, каналізація).
● Проектування та облаштування техзони, що відповідає усім державним нормам та стандартам

Для завершення повного комплексу робіт нашій команді вистачило трьох місяців: ми працювали на об’єкті з травня по серпень 2019 року.

Що спільного між CCG Development та Мама Манана

Ми, як і наші кліенти з Мама Манана маємо спільну мету – задоволення потреб клієнта. Щоб результат повністю відповідав сподіванням (а нерідко – й перевершував їх), наші спеціалісти особливу увагу приділяють детальному обговоренню особливостей проекта, побажань замовника, його бачення результату.

Зараз ми працюємо над будівництвом та проектуванням ще одного закладу для мережі і впевнені, що це стане ще одним прикладом нашого системного та довготривалого співробітництва.

Відгуки

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку