Фуд-корт Salateira

Фуд-корт Salateira
Salateira

Salateira –міжнародна мережа fast-healthy ресторанів, яка добре відома в столиці. Її особливістю є принцип вільного вибору інгредієнтів та можливість їх комбінувати на свій смак. Вперше заклад відкрився в Києві у 2011 році та став улюбленим для прихильників здорового харчування.

 

Швидкість необхідна, щоб досягти бажаного в обмежений час, яким ми володіємо

Професіонали компанії CCG Development мають значний досвід у будівництві кафе та ресторанів. Під час створення нового закладу мережі «Salateira» на об’єкті площею 30 квадратних метрів виконували:

 

●Ремонтно-будівельні роботи

●Влаштування інженерних мереж (електропостачання та електроосвітлення, опалення, вентиляція та кондиціонування, водопровід та каналізація).

 

Для роботи було залучено 15 професіоналів різного профілю, які завершили замовлення в максимально короткий термін. Проєкт був зданий в оговорені терміни.

 

Локація

ТРЦ Gulliver

Витрачено часу

21 день

Площа

30 м.кв

Кількість працівників

15

Рік

Квітень 2021

Об'єм робіт

ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж: ЕТР, ОВіК, ВК, ОТ

Що спільного між CCG Development та Salateira?

Ми, наш клієнт із Salateira та їх клієнти живемо із девізом «встигнути». Покупці, які поспішають та хочуть «встигнути» повноцінно харчуватись здоровою їжею між справами у продуктивний день. Та ми, підрядник, який завжди дотримується цього девізу «встигнути» закінчити роботи в найкоротший термін, щоб наш клієнт якнайшвидше запустив об‘єкт в роботу та розпочав отримувати прибуток. Ми робимо все швидко, не втрачаючи при цьому якості. Швидкість та якість головні атрибути CCG Development.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку