Ресторан China Ma

Ресторан China Ma

«China Ma» – відомий у столиці та далеко за її межами ресторан китайської кухні. Він з межерею ресторанів грузинської кухні «Мама Манана» та карі-баром «Delhi Delhi» належать одному власнику.

Заклад почав свою роботу у жовтні 2019 року і за час свого існування встиг не тільки стати місцем постійних зустрічей шанувальників азійської кухні, а й здобути ряд нагород.

 

● За версією Національної ресторанної премії «Сіль» заклад «China Ma» став кращим рестораном азійської кухні в Україні у 2020 році.

 

● Ресторан був номінований на престижну незалежну міжнародну премію The Restaurant & Bar Design Awards. Її щорічно з 2018 року присуджують світовим закладам за кращий дизайн інтер’єру.

 

● «China Ma» прикрасив обкладинку авторитетного американського видання Interior Design Magazine. У номері детально описувався проект оригінального київського ресторану.

Локації

м. Київ, вул. Георгія Кірпы 5б

Витрачено часу

90 днів

Площа

350 м.кв

Кількість працівників

25

Рік

травень 2019 – серпень 2019

Види робіт, які ми виконували

ремонтно – будівельні роботи, влаштування інженерних мереж: ЕТР, ОВіК, ВК, ОТ

Концепт
Project content
Будівництво ресторану - відповідальний та цікавий процес

Спеціалісти компанії CCG Development були активно задіяні у створенні нового столичного закладу. На двоповерховому об’єкті площею 350 квадратних метрів ми виконували:

 

● Ремонтно-будівельні роботи з чітким дотриманням дизайн-проекту та всіх побажань замовника щодо вигляду інтер’єру.
● Влаштування інженерних мереж (електропостачання та електроосвітлення, опалення, вентиляція та кондиціонування, водопровід та каналізація).

 

Роботи велися протягом трьох місяців і були повністю завершені у серпні 2019 року. Зважаючи на значну площу ресторану, для якісного та оперативного виконання робіт виникла потреба у команді з 25 майстрів. Який результат був отриманий?

 

Спільно з дизайнерською студією YOD Design Lab професіонали CCG Development втілили у життя унікальний інтер’єр, який гармонійно доповнює професійно спроектовані та виконані технологічні зони.

CCG Development: досвід, професіоналізм, інновації

Робота з талановитою і амбітною командою, під керівництвом якої – популярні ресторани «China Ma», «Мама Манана» та «Delhi Delhi», наповнена нестандартними рішеннями. Їх реалізація стає для всіх задіяних спеціалістів новим етапом у кар’єрі. Ми розширюємо власні можливості, використовуємо сучасні технології, матеріали, дивуємо гостей закладів і, зрештою, отримуємо схвальні відгуки критиків, профільні національні та міжнародні нагороди.

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку