Послуги

CCG Development реалізує повний цикл будівництва об’єктів комерційної нерухомості від проектування до здачі в експлуатацію.

Архітектурні та інженерні рішення

Архітектурні та інженерні рішення

Наші спеціалісти підготують технічну документацію згідно з попередньо затвердженою концепцією об’єкта. У роботі використовується сучасне програмне забезпечення, переваги надаються матеріалам та обладнанню з урахуванням енергоефективних характеристик.

Ремонтно - будівельні роботи

Ремонтно - будівельні роботи

Ми виконуємо весь спектр ремонтно-будівельних робіт - демонтаж, зведення стін та перегородок, підготовку поверхонь під обробку, облицювальні, тинькувальні, малярні, сантехнічні роботи, укладання підлоги та інші.

Влаштування інженерних мереж

Влаштування інженерних мереж

Фахівці компанії спеціалізуються на монтажі систем електропостачання та електроосвітлення, опалення, вентиляції і кондиціонування, водопроводу, каналізації, структурованих кабельних систем, систем протипожежного захисту, відеоспостереження, контролю і управління доступом.

Виготовлення і встановлення меблів, декоративних елементів

Виготовлення і встановлення меблів, декоративних елементів

Підрозділом компанії CCG Development є Horeca Furniture - власне виробництво меблів та предметів декору, розташоване у Києві. Наші майстри оперативно виготовляють за індивідуальними замовленнями столи, стільці, лавки, крісла, декоративні панелі та інші конструкції для ресторанів, офісних приміщень, брендових магазинів.

Аудит

Аудит

Своєчасний будівельний аудит - запорука заощадження коштів замовника без зниження якості послуг та без збільшення термінів реалізації проекту. Експертний аналіз дозволяє визначитися з дотриманням стандартів на об’єкті, виявити недоліки у кошторисній документації (завищення обсягів робіт, замовлення матеріалів та обладнання у конкретних виробників за вартістю, яка перевищує ринкову).

Facility management

Facility management

Основна мета цієї послуги - підтримання оптимального технічного стану об’єкта, створення комфортних умов для співробітників та клієнтів. Facility management є актуальним для офісів, закладів громадського харчування, торгівельно-розважальних центрів. Він передбачає надання послуг категорій Soft (клінінг, охорона, доставка товарів) та Hard (контроль технічного стану будівлі, функціонування інженерних систем).

Контакти

Україна, 01001, місто Київ, вул.Еспланадна, будинок 20, офіс 1117
+38 066 599 18 17 /
info@ccg.kiev.ua

    Залишити заявку